Rocks find out who they'll face in FA Trophy - if they beat Bracknell
The Rocks drew 2-2 in Berkshire on Saturday thanks to goals by Jimmy Muitt and - in injury time - Brad Lethbridge.
The replay is at the Lane with a 7.45pm kick-off on Tuesday.
Advertisement
Hide AdAdvertisement
Hide AdThe winners will visit Walton Casuals - currently 13th in the Southern League premier south, the same level as the Bostik premier that the Rocks play in - on Saturday, November 10.
Walton beat Molesey in Saturday's first qualifying round.
Bognor battle back to force Trophy replayBUILDBASE FA TROPHY SECOND ROUND QUALIFYING
SATURDAY 10 NOVEMBER 2018 - WINNERS RECEIVE £4,000
1 Basford United v Stafford Rangers
2 Stamford or Leek Town v Kettering Town
3 Stalybridge Celtic v Buxton or King’s Lynn Town
4 Kidsgrove Athletic or Yaxley v Ramsbottom United
5 AFC Mansfield or Hednesford Town v Pickering Town or Droylsden
6 St Neots Town v Barwell or Coalville Town
7 Lancaster City v Ossett United
8 Newcastle Town v Workington
9 Marske United v Gainsborough Trinity or Tamworth
10 Halesowen Town v Prescot Cables
11 Alvechurch or Stratford Town v Mickleover Sports
12 Witton Albion v AFC Rushden & Diamonds
13 Farsley Celtic v Carlton Town
14 South Shields v Hyde United
15 Brightlingsea Regent v AFC Hornchurch
16 Lewes v Merthyr Town
17 Chipstead v Kingstonian or Bedford Town
18 Dorking Wanderers v Tonbridge Angels
19 Hendon v Biggleswade Town
20 Basingstoke Town v Enfield Town
21 Royston Town v Thame United
22 Horsham v Potters Bar Town
23 Brentwood Town v Poole Town
24 Herne Bay v Needham Market
25 Leiston v Melksham Town
26 Salisbury v Merstham
27 Swindon Supermarine v Hayes & Yeading United or Banbury United
28 Metropolitan Police v Harlow Town or Carshalton Athletic
29 Weymouth v Cinderford Town or Street
30 Yate Town or Dorchester Town v AFC Totton
31 Aveley v Kempston Rovers or Beaconsfield Town
Advertisement
Hide AdAdvertisement
Hide Ad32 Burgess Hill Town or Worthing v Haringey Borough or Chesham United
33 Walton Casuals v Bracknell Town or Bognor Regis Town
34 Folkestone Invicta v Didcot Town or Mangotsfield United
35 Greenwich Borough v Bishop’s Stortford
36 Hartley Wintney or Tiverton Town v Wingate & Finchley